Hakkımızda
SANEL, 1980 yılında otomotiv ana sanayisine elektronik cihazlar üretmek amacı ile kurulmuş ve geçen süre içerisinde, gerek Türkiye gerek Avrupa’da üretim yapmakta olan otomotiv ana sanayi üreticileri için elektronik sistem ortağı olmuştur.

SANEL, global pazardaki rekabette gerekli koşulları sağlayabilen kuruluşların başarılı olacağı gerçeğinden hareketle, Avrupa’nın önemli sanayi ülkelerine distribütörleri vasıtasıyla ihracat yapmaktadır.

SANEL tarafından yüksek kalitede üretilen yedek parçalar, bütün Türkiye’yi kaplayan ana dağıtım şirketleri ve onlara bağlı ortaklar zinciri ile tüketicilere ulaştırılmaktadır.

SANEL, İstanbul/Maltepe’ de kurulu kendine ait 4000 m² kapalı alanı, 15'i mühendis olmak üzere 200 çalışanıyla hizmet vermektedir.

SANEL kalite yönetim sistemi, 2010 senesinden itibaren TÜV NORD tarafından ISO/TS 16949:2009 standartlarına uygun bulunmuş ve belgelendirilmiştir.

SANEL tarafından üretimi yapılan ürünler Alman Emitel laboratuarlarında EMC testlerinden geçtikten sonra Federal Araç Ofisi KBA tarafından e1/E1 belgeleriyle sertifikalandırılmaktadır.

Bünyesindeki tasarım ve mühendislik bölümlerince geliştirilmiş 300’ ün üzerinde ürün çeşidine sahip olan SANEL ,yıllık 2 milyon elektronik cihaz üretebilme, min. 100 milyon komponent dizgi kapasitesine sahiptir.

Üretim prosesleri otomatik SMD dizgi makinelerinin yanı sıra dip malzeme dizgi hattıyla gerçekleştirilmektedir. Kendi bünyesinde mekanik, elektro-mekanik, elektronik, kablo tesisatüretim imkanına sahip olan SANEL, tüm üretimini % 100 kontrolden geçirmektedir.

Tüketicinin hızla değişen beklentileri, ürün ve hizmet geliştirmenin önemini arttırmıştır. SANEL’ in ilkesi sürekli değişen ve gelişen otomotiv sektöründe üretim yapmanın sorumluluğuyla müşterilerine uygun fiyat, hızlı tedarik ve uluslararası kalite ile en iyi hizmeti en yüksek performans ile sunmaktır.
 
 
 

Tüm hakları SANEL SANAYİ ELEKTRONİĞİ İMALAT VE TİCARET A.Ş. Aittir
© 2009

anasayfa  I  hakkımızda  I  kalite  I  ürünler   I  iletişim